تجهیزات

326 بازدید

شرکت تعاونی بتن نصر کاشان

یکی از عوامل مهمی که موجب ممتاز شدن یک شرکت از میان سایر رقیبان می‌شود،کیفیت محصول تولیدی آن شرکت است. بر همین اساس، امتیاز اصلی شرکت تعاونی بتن نصر کاشان نسبت به سایر شرکت های بتن منطقه،کیفیت و مرغوبیت بتن تولیدی است و یکی از مهمترین افتخارات این شرکت محسوب می‌شود.
شرکت تعاونی بتن نصر کاشان با هدف ارتقای کیفیت مصالح ساختمانی جهت حفظ آرامش خاطر و امنیت هموطنان تأسیس شد. این شرکت از آغاز کار خود، همواره کیفیت محصول تولیدی را با وجود تمام تکانه های اقتصادی حفظ نمود تا بتواند بتن مرغوب را با رعایت تمامی استاندارد های تولید به مشتریان بتن عزیز عرضه کند. این عوامل موجب شده است تا بتن نصر کاشان به عنوان معتبرترین تولیدی بتن از جهت کیفیت و سلامت بتن در شهر کاشان شناخته شود.
تجهیزات تولیدی مناسب، نقش مهمی در حفظ کیفیت محصولات دارند؛ به همین خاطر شرکت تعاونی بتن نصر کاشان بهترین تجهیزات و دستگاهها را به خدمت گرفته تا بهترین محصول تولیدی را عرضه کند. این شرکت دارای سالم ترین دستگاه های تراک میکسر بوده و بهترین پمپ چهار دکل بتن شهر را به خود اختصاص داده است؛ همچنین بتن نصر کاشان دارای سه دستگاه پمپ شوتینگ بتن آلمان می باشد که در نوع خود بی نظیر است.
بچینگ  یکی از مهمترین تجهیزات تولید بتن است که عمل میکس و مخلوط کردن بتن را انجام میدهد و نقش مهمی در کیفیت بتن دارد. بچینگ اختصاصی شرکت بتن نصر  بهترین بچینگ موجود در کاشان می باشد. استفاده از این دستگاه میزان مقاومت بتن تولیدی را بطور چشمگیری افزایش داده و سبب تمایز این شرکت تعاونی از سایر شرکت های بتن منطقه شده است.
علاوه بر تمام این موارد شرکت تعاونی بتن نصر کاشان دارای آزمایشگاهی مجهز بوده که سلامت و کیفیت بتن را به طور مداوم مورد آزمایش قرار می دهد و از مرغوبیت بتن تولید شده در این واحد تولیدی بتن اطمینان حاصل می‌کند.
 همه این عوامل در کنار هم سبب شده است که شرکت تعاونی بتن نصر کاشان اولین انتخاب متقاضیان بتن در شهر کاشان باشد.

شرکت تعاونی بتن نصر کاشان


برچسب ها :

1398/02/09

مطالب مرتبط
مشاهده بیشتر
دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه
برچسب ها
(key words="بتن در کاشان,بتن کاشان,بتن آماده,خرید بتن,بتن آماده کاشان,بتن آماده در کاشان, بتن نصر کاشان") (word) (/key)
گالری محصولات