تجهیزات و ماشین آلات بتن نصر
اشتراک
1398/02/09
0

تجهیزات و ماشین آلات بتن نصر

 شرکت تعاونی بتن نصر کاشان

        یکی از عوامل مهمی که موجب ممتاز شدن یک شرکت از میان سایر رقیبان می‌شود،کیفیت محصول تولیدی آن شرکت است. بر همین اساس، امتیاز اصلی شرکت تعاونی بتن نصر کاشان نسبت به سایر شرکت های بتن منطقه،کیفیت و مرغوبیت بتن تولیدی است و یکی از مهمترین افتخارات این شرکت محسوب می‌شود.

ناوگان بتن نصر کاشان
شرکت تعاونی بتن نصر کاشان با هدف ارتقای کیفیت مصالح ساختمانی جهت حفظ آرامش خاطر و امنیت هموطنان تأسیس شد. این شرکت از آغاز کار خود، همواره کیفیت محصول تولیدی را با وجود تمام تکانه های اقتصادی حفظ نمود تا بتواند بتن مرغوب را با رعایت تمامی استاندارد های تولید به مشتریان بتن عزیز عرضه کند. این عوامل موجب شده است تا بتن نصر کاشان به عنوان معتبرترین تولیدی بتن از جهت کیفیت و سلامت بتن در شهر کاشان شناخته شود.تجهیزات تولیدی مناسب، نقش مهمی در حفظ کیفیت محصولات دارند؛ به همین خاطر شرکت تعاونی بتن نصر کاشان بهترین تجهیزات و دستگاهها را به خدمت گرفته تا بهترین محصول تولیدی را عرضه کند. این شرکت دارای سالم ترین دستگاه های تراک میکسر بوده و بهترین پمپ چهار دکل بتن شهر را به خود اختصاص داده است؛ همچنین بتن نصر کاشان دارای سه دستگاه پمپ شوتینگ بتن آلمان می باشد که در نوع خود بی نظیر است.


بچینگ  یکی از مهمترین تجهیزات تولید بتن است که عمل میکس و مخلوط کردن بتن را انجام میدهد و نقش مهمی در کیفیت بتن دارد. بچینگ اختصاصی شرکت بتن نصر  بهترین بچینگ موجود در کاشان می باشد. استفاده از این دستگاه میزان مقاومت بتن تولیدی را بطور چشمگیری افزایش داده و سبب تمایز این شرکت تعاونی از سایر شرکت های بتن منطقه شده است.
علاوه بر تمام این موارد شرکت تعاونی بتن نصر کاشان دارای آزمایشگاهی مجهز بوده که سلامت و کیفیت بتن را به طور مداوم مورد آزمایش قرار می دهد و از مرغوبیت بتن تولید شده در این واحد تولیدی بتن اطمینان حاصل می‌کند.
 همه این عوامل در کنار هم سبب شده است که شرکت تعاونی بتن نصر کاشان اولین انتخاب متقاضیان بتن در شهر کاشان باشد.

شرکت تعاونی بتن نصر کاشان

دیدگاهتان را درباره این مطلب بنویسید

نام و نام خانوادگی: *
شماره موبایل: *
ایمیل:
دیدگاه: *

دیدگاه کاربران

ما انواع مختلفی از متن ها را در دسترس داریم، اما اکثریت آنها به نوعی توسط کلمات طنز تزریق شده باورپذیر دچار تغییر شده اند. ما انواع مختلفی از متن ها را در دسترس داریم، اما اکثریت آنها به نوعی توسط کلمات طنز تزریق شده باورپذیر دچار تغییر شده اند. ما انواع مختلفی از متن ها را در دسترس داریم، اما اکثریت آنها به نوعی توسط کلمات طنز تزریق شده باورپذیر دچار تغییر شده اند

design