درباره ما

231 بازدید

تاریخچه بتن نصر+شرکت بتن نصر+ درباره ما

چارت سازمانی


 

 

 

تاریخچه شرکت تعاونی بتن نصر کاشان

انسان در طول حیات دراز مدت خود همواره به دنبال سر پناهی ایمن بوده و برای این منظور مصالح گوناگونی را بکار گرفته است.

در طول سالیان دراز، نحوه احداث ساختمانها و مصالح به کار رفته در آن ها دچار تحولات بسیاری شد و روشهای گوناگونی مورد استفاده قرار گرفت. تا اینکه از سال ۱۹۲۰ میلادی به تدریج استفاده از بتن در صنایع ساختمانی متداول گشت.

بتن که مخلوطی از سیمان، ماسه، شن، آب و برخی افزودنی های دیگر است نقش مهمی در استحکام و پایداری ساختمان ها ایفا می‌کند و به همین خاطر اهمیت استفاده از آن روز به روز بیشتر می شود. در زلزله های خسارت باری همچون زلزله بم، مهمترین علت خسارت‌های جانی و مالی، عدم استحکام مناسب ساختمان ها و به کارگیری مصالح نامرغوب در ساخت و ساز بوده است. شرکت تعاونی بتن نصر کاشان پس از این زلزله مخرب، با هدف تولید بتن مرغوب و با کیفیت جهت افزایش استحکام سازه ها شکل گرفت.

زلزله ویرانگر بم در سال ۱۳۸۲ انگیزه ای شد تا این شرکت آغازگر راهی شود که مقصد آن ارتقای سطح کیفیت مصالح ساختمانی و بهبود امنیت هموطنان است.

شرکت تعاونی بتون نصر کاشان با شعار " کیفیت میسازیم" از سال ۱۳۸۳ خدمت به صنایع ساختمانی و امنیت سازه های انسانی را آغاز نمود و امروزه با اقتدار در راس شرکت های تولیدی بتن در شهر کاشان قرار گرفته است.


برچسب ها : تاریخچه بتن نصر شرکت بتن نصر درباره ما

مدیر سایت 1398/02/04

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه